בני נוער ומתגייסים

בני נוער

בני הנוער מתמודדים עם אתגרים חדשים המאפיינים את דור המסכים. ישנן הזדמנויות רבות בגיל ההתבגרות, שבאמצעותן יכולים בני הנוער לרכוש כישורי חיים חיוניים, אשר יאפשרו להם התמודדות מוצלחת עם כל אתגר עתידי.

קשרים חברתיים ולחץ חברתי, בחינות הבגרות, יחסים בתא המשפחתי, הוצאת רישיון הנהיגה, פיתוח אישי ( תחביבים וספורט ) – כל אלו לעיתים יוצרים עומס וקשיים מנטליים בלתי אפשריים על בני הנוער. לאחר עבודה עם מאות בני נוער, אנו יודעים שניתן לפתור נושאים אלו באמצעות ליווי ואימון מנטלי והקניית כלים מנטליים פרקטיים.

אנו מציעים מגוון רחב של הרצאות וסדנאות בבתי הספר התיכוניים, שיועברו באופן קבוצתי ובהתאם לדרישות הלקוח: הכנה מנטלית והתמודדות עם אתגרי בחינות הבגרות, לחץ חברתי ולחצי גיל ההתבגרות, הכנה לצו ראשון, הוצאת רישיון נהיגה ועוד.

מתגייסים

השירות הצבאי טומן בחובו הזדמנויות רבות ואיתן אתגרים לא פשוטים.

כל אחד מאתנו חווה שירות צבאי שונה. אנו אנשים שונים, עם שאיפות שונות ועם תפיסת עולם שונה.

אנחנו מאמינים שזו זכות לתרום את חלקנו ולשרת בצה"ל – כל אחד עפ"י יכולותיו וכישוריו.

מתגייסים רבים, חיילים והוריהם מתמודדים עם לא מעט קשיים טרם הגיוס ובמהלך השירות הצבאי. סביבה תומכת למתגייס ולחייל הינה הכרחית ולפעמים מכרעת בהתמודדות עם אתגר השירות הצבאי.

למה איתנו ?

מניסיון רב שנים כקצינים בכירים בצה"ל, לאחר שירות מבצעי, פיקודי, הדרכתי וניהולי במגוון תפקידים ויחידות – מחטיבת הצנחנים, דרך יחידות מסווגות, יחידות פיתוח אמצעי לחימה ותקשוב, בה"ד 1 ועד לפיקוד על הבסיס הלוגיסטי הגדול בדרום, למדנו ואף נוכחנו לדעת שלמרבית הקשיים ישנם פתרונות מעשיים.

לאחר ניסיון מוכח של עבודה עם אלפי בני נוער כהכנה לקראת גיוס, הן בבתי הספר התיכונים והן במסגרות אישיות – אנו יודעים מה נדרש כדי להכין כהלכה את בני הנוער לגיוס לצה"ל.

  • אנחנו כאן בכדי לחנוך, ללוות, לייעץ, לתמוך ולסייע – למתגייס, לחייל, להוריו ולבני משפחתו.
  • אנחנו כאן בכדי לסייע לכם ליהנות מחוויית שירות משמעותית ומוצלחת.

כדאי להתעניין גם בקורס דיגיטלי

הכנה מנטלית לצו ראשון

הכנה איכותית ורצינית תסייע למועמדים למצות את הפוטנציאל הקיים ולהרחיב את מנעד התפקידים ואפשרויות הקידום העתידיות במהלך שירותם הצבאי.