הרצאות

משך זמן הרצאה נע בין 20 דק׳ עד 90 דק׳ ומועבר בעברית או אנגלית אופן הביצוע: פרונטלי או זום
בתוספת תשלום: ניתן לספק מערכת הקרנה (מקרן, מסך ומערכת שמע)

02:26.57 - התשוקה למרתון של החיים - להיות מוביל בעולם

בהרצאה מרגשת, מלאת אמוציות ורגשות, משתף גדעון תמר, כמעט בן 47, את דרכו המטלטלת לקביעת התוצאה המובילה בעולם לגילו בשנת 2020.

הרצאה זו, אחת מסדרת ההרצאות "מהשראה לפעולה" כוללת אינטרקציה עם המשתתפים מתוך כוונה להניע אתכם לפעולה מיידית למטרות הבאות שלכם בקריירה, במשפחה ובהתפתחות האישית. 

ההרצאה מתאימה לחברות, ארגונים, קהילות וקבוצות פרטיות ומועברת פרונטלית (במגבלות הקורונה) ובזום.

austin-distel-wD1LRb9OeEo-unsplash

כלים מנטליים לניצחון בקריירה - איך עושים את זה?

מי קבע שאני חייב לממש קריירה אחת בלבד למשך כל חיי? שינויי תעסוקה הנם לעתים כורח הנסיבות, ולעתים הם נדרשים כי מיצינו או שנתקענו ללא יכולת להתקדם, לכאורה. האם שאלנו ובדקנו באמת עד לאן אנחנו מסוגלים להגיע? מה אני צריך לעשות כדי לממש שינוי או שדרוג קריירה באמצע הדרך מרצוני החופשי? בהרצאה אפתח צוהר לכמה כלים מנטליים עצימים ששימוש מיידי בהם יכול להתניע תהליך אמיתי בטווח זמן קצר. 

tucker-tangeman-IrtRZ-6HxIE-unsplash

ספארי אנושי - מסע בעקבות להקות הרצים המהירות בעולם - קניה ואתיופיה

מסע אישי בפסגות אזורי האימון של הרצים המהירים בעולם. סיפור מסע אישי לאתיופיה ולקניה בניסיון להבין את הקסם של הרצים המהירים בעולם.
מה יש להם שאין באף מקום אחר? סיפור אישי מרגש, מלווה בסרטונים אותנטיים, מעוררי השראה, תמונות ותובנות אמיתיות על מהות הריצה ומהות החיים בכלל. 
משך ההרצאה – כשעתיים.

מביטחון עצמי לביטחון בעצמי -
אות קטנה אך שינוי אדיר

ההרצאה (עד שעתיים) עוסקת בהבחנה הדרמטית בין ביטחון עצמי פנימי אמיתי לביטחון עצמי חיצוני "מזוייף". מה בשליטתי כאדם פרטי ומה הינו נחלת הכלל. הבחנות אלו יובילו את המשתתפים לגבש תובנות אישיות באשר למיקום של כל אחד ואחת על מנעד בניית הביטחון העצמי. בהרצאה זו יינתנו כלים פרקטיים להתמודדות אמיתית עם סוגיית הצורך הנפוץ בקרבנו ל-"אישור חברתי" להחלטות ולפעולות שלנו כאנשים פרטיים וכחלק מארגון / חברה.

 
greg-rakozy-oMpAz-DN-9I-unsplash

"הבינה ועשרת החבלנים" - סיפורו של מאבק עיקש במוחנו - על פי שירזאד צ'אמיד.

ההרצאה בת שעתיים, כוללת הפעלה פעילה של הקהל והזמנה לבחינה אישית של מאפייני המאבק המוחי בקרב כל אחד מהנוכחים.
המטרה היא להוביל את הקהל לרכוש תובנה אישית ולהכיר כלים פרקטיים ומידיים לצורך התמודדות חיובית ומעצימה עם מאבקים אלו בדפוסי התנהגות שונים ונפוצים, חלקם מעכבים, פוגעניים ואף קטלניים במיוחד.

 

"ריצה מנטלית" - יש דבר כזה?

עד כמה הכנה מנטלית יכולה לשדרג את יכולותינו בריצה בפרט ובחיים בכלל?
ההרצאה (עד שעתיים) עוסקת בעוצמת ההכנה המנטלית על ביצועי הריצה והחיים שלנו, וזאת ללא קשר לכושר הפיזי גרידא. ההרצאה תכלול הדגמות שונות של תרגילים מנטליים ופיזיים על הבמה לרבות הזמנת משתתפים בלקיחת חלק פעיל והתנסות אישית. 

"לו הייתי" - בין פספוס לניצחון
הכל באמת בראש!

ההרצאה (עד שעתיים) עוסקת בתהליך פריצת הדרך הנדרש להשיג על מנת שניתן יהיה לבצע שינוי אמיתי, יציב ולאורך זמן של תפיסות עולם אישיות והתנהגותיות.
ההרצאה כוללת הפעלה פעילה של הקהל באופן אישי לרבות גיבוש תובנות אישיות ומתן כלים להתמודדות אפקטיבית עם השינוי המיוחל ופריצת הדרך.

josh-calabrese-Ev1XqeVL2wI-unsplash

צוות מנצח

עבודה בצוות שמנגן בהרמוניה תמיד תוביל להישגים משמעותיים עבור הארגון. ההרצאה עוסקת ביכולת של מנהלים לבנות סביבם צוות שבאמצעותו יובילו את הארגון קדימה תוך מימוש אתגרים והתפתחות אישית וקבוצתית. בהרצאה ישולבו דוגמאות של צוותים מנצחים ומתן סדרת כלים מנטליים פשוטים שבאמצעותם ניתן להביא כל צוות להיות – "צוות מנצח".

להגשים חלום מנטלי - התשוקה למרתון ושיאו של אבא

סיפור אישי על מוטיבציה, השגת אתגרים מטורפים ומנטליות של אלופים.
ההרצאה (עד שעתיים) עוסקת ביסודות העולם המנטלי של האלופים. בהרצאה מושם דגש על יצירת הזדהות חזקה של כל המתארחים/המתאמנים עם דמויות חזקות מחד ועם עצמם מאידך. הרעיון לייצר גירוי מטורף ומטלטל על הגברה מהותית של המוטיבציה לבצע שינוי ושדרוג אישי בכלל תחומי החיים. 

tatiana-rodriguez-1W2j44SNEGo-unsplash

ממשבר לצמיחה

המשברים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. משבר תעסוקתי, משבר זוגי, משבר רפואי ועוד. לעיתים אנחנו בונים בעצמנו משבר לא הכרחי ולעיתים משבר מגיע אלינו בהפתעה.

ההרצאה עוסקת בכלים מנטליים הבונים ומתחזקים ערך מנטלי גבוה המאפשר לכל אחד לדלג מעל המשבר בצורה הנכונה עבורו ומשם לצמוח לכיוונים שבהם הוא יהיה יותר שלם עם עצמו.

javier-allegue-barros-C7B-ExXpOIE-unsplash

אדריכלי הבחירה

לא כולם יודעים לבחור, מעטים יודעים לבחור נכון. אנחנו מוצפים באפשרויות ובסוף נתקעים על הבחירה.

הרצאה מרתקת זו מאפשרת לנו להבין כיצד אנחנו יכולים להיות אדריכלי הבחירה של עצמנו. כיצד אנחנו לא מהססים ומתקדמים בביטחון לעבר מה שנכון ומתאים עבורנו.

william-daigneault-QPJnkgucg1k-unsplash

מביטים רחוק

עד כמה אנחנו משתמשים בדמיון בכדי להשיג את המטרות שלנו בחיים ?

הדמיון מהווה כלי חשוב שבאמצעותו בונים ומתחזקים ערך מנטלי. לדמיון שלנו השפעה על איך נראים החיים שלנו כאן ועכשיו, אך משמעותית יותר הינה השפעת הדמיון על היכולת שלנו להגיע רחוק יותר מכפי שאי פעם האמנו.

ההרצאה מבוססת על סיפורי הצלחה של אנשים ששינו את ההיסטוריה באמצעות הדמיון וכמובן שמאפשרת לקבל כלים שיסייעו לנו לדמיין טוב יותר ולהצליח מצוין.